Львів    +38 (068) 696 02 05, +38 (067) 675 28 66, +38 (050) 317 40 05    вул. Стрийська, 129 (біля стадіону «Арена-Львів»)

Каталог ліпнини для фасадів.

Декор для фасаду – це те, що ваші гості або прості перехожі бачать в першу чергу, перед тим, як зайдуть у середину або, можливо, навіть перед тим, як познайомляться з Вами. Саме тому так важливо підібрати свій стиль оздоблення, втілити своє бачення дому. Тіміс декор – виробники фасадної ліпнини, отже ми допоможемо підібрати карнизи, молдинги, лиштки, замкові камені та русти і ще багато іншого. Ліпнина нашого виробництва збагатить ваш фасад, доповнить дизайн та надасть довершеності.

Характеристики декору

Виробнитцво декору Тіміс декор розпочав у 2011 році. За 8 років ми віднайшли найкращу формулу матеріалу та спосіб монтажу ліпнини. Ми ретельно переглядаємо щороку наш асортимент та намагаємося обновити лиштви відповідно до потреб клієнтів. Довжина карнизів, молдингів, термопанелей, цокольних елементів та пілястр становить 2 метри. Арочні карнизи (лиштви) для цокольних вікон, еркерних виступів виготовляються згідно замірів або лекал потрібної довжини. Точкові елементи ліпнини – замкові камені, консолі, фасадні візерунки корегуються згідно потрібних розмірів. Основою для усіх елементів ліпнин служить пінопласт марки ПСБ-С-35, це самозатухаючий високощільний пінопласт,який не горить та чудово тримає форму. Шляхом терморізки на чпу з пінопласту формується потрібна форма декору, яка згодом за допомогою армуючого станка покривається товстим шаром акрилу. Акрил кристалізується та набуває міцності протягом 3-ох діб, згодом ми отримаємо міцний та надійний елемент фасадної ліпнини. Нижче ми пропонуємо стандартні варіанти декорів, але це не обмежує вас у виборі, адже можемо виготовити будь-який карниз чи лиштву згідно вашого малюнку,ескізу або навіть фото.

Гарантіі на ліпнину

Гарантійний термін при дотриманні умов монтажу та зберігання становить 20 років, але наша компанія декларуємо пожиттєве використання декору.

Каталог фасадного декору

Фасадні карнизи

Ліпнина Фасадна ліпнина Ліпнина Львів Гарний фасад

Обрамлення вікон

Декорування фасадів Виробник декору Декор Львів Купити ліпнину Львів

Підвіконники фасадні

Оздоблення фасаду Декорування будинку

Цоколь

Сучасний фасад

Русти

Класичний фасад

Пілястри фасадні

Де купити ліпнину на фасад

Термопанелі

Фасадні роботи

Консолі, кронштейни та замкові камені фасадні

Декор Власний будинок Ремонт фасаду

Фасадні колони та напівколони

Купити фасад Реставрація фасаду Львів

Візерунки для фасаду

Фасадні роботи Львів

Балясини для фасаду

Фасадний декор купити