3D панелі/перегородки

Ми пропонуємо зробити свою оселю красивою, комфортною та унікальною - новинка та абсолютний тренд у сфері інтер’єрного дизайну – ажурні перегородки та ширми, стінові 3д панелі та радіаторні решітки виробництва ТМ TDWall.

Ретельно досліджуючи світові тенденції дизайну, наші спеціалісти підібрали актуальний асортимент, який може доповнюватися та змінюватися згідно побажань наших дорогих клієнтів. Ми працюємо лише з сертифікованими високоякісними матеріалами, безпечними, як на етапі виробництва так і в процесі експлуатації.

Наша компанія забезпечує повний спектр послуг – від замірів, дизайну до монтажу готових елементів. Якщо Ви вирішили монтувати декоративну ширму або 3д панелі самі, ми з радістю надамо детальну інструкцію монтажу, а також специфічні засоби кріплення, розроблені та виготовлені для різних сфер використання продукції та відповідно до поверхні на яку будуть кріпитися.

Детально ознайомитися з розділами 3д панелі, декоративні перегородки та радіаторні решітки Ви можете у відповідних розділах на нашому сайті, а переглянути наші свіжі об`єкти та оригінальні рішення використання можна слідкуючи за нами у соцмережах.